Volte ty, kdo chtějí podat ruku

06.09.2010 12:33

Komunální volby jsou o lidech. Nejsou ani tak o pravých či levých viděních a řešeních. A tak doporučuji: Volte v komunálních volbách ty, kteří budou chtít slyšet vaše problémy a řešit je. Ty, kteří nabídnou odpovědnost a nespokojí se s průměrem. Budou hledat pomoc pro slabé, ať už to jsou děti, senioři, ženy, obyvatelé sídlišť, masově propouštění zaměstnanci, kdokoli.

Česká Lípa potřebuje nový styl - řízení, práce, kontroly, komunikace. ODS nevyužila svou vládu k tomu, aby veřejná správa fungovala efektivně a hlídala veřejné peníze. Kontrola je pro ni cizí slovo. Dejte hlas lidem, kteří cítí odpovědnost - za svoji práci i k voličům.

Myslíte, že to jsou obecné fráze? Hmmm, zdá se to tak. Ale jen proto, že politika tyto pojmy devalvovala. Zodpovídat za svoji práci (a vůbec ochota tuto zodpovědnost nést) je pro mne osobně mnohem důležitější než to, jestli na Jeřábkově náměstí bude divadlo nebo vodotrysk.

Hlas pro ČSSD v České Lípě bude hlasem pro lidi zodpovědné, ktří umí podat pomocnou ruku. Sledujte můj web i facebook příští týden!

 

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=1330947162&v=wall&story_fbid=157369760941050&ref=notif&notif_t=feed_comment

 

Zpět

Kontakt


+420 777 225 539

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode