Volební horko na Jeřábkově náměstí

20.08.2010 21:27

Prý si před volbami čechrám peří, vzkazuje mi místostarosta Tomáš Vlček. Na facebookových stránkách Chci řešení pro Jeřábkovo náměstí jsem napsala svůj názor, proč je Jeřábkovo náměstí v České Lípě už sedmnáct let ohyzdnou zarostlou dírou.

Jeřábkovo náměstí bude volebním tématem, diskuse na online médiích tomu nasvědčují. Napsala jsem, že problém není v tom, CO bude stát na Jeřábkově náměstí, problém je v tom, že se nenašel NIKDO, kdo by prosadil nějaké řešení a vzal na sebe za to odpovědnost. Ano, to znamená nechat se od jedněch znectít, od druhých velebit. Ano, to znamená být mediální antihvězdou. Ale kdo se bojí, nesmí do lesa. Sorry: kdo se bojí, nesmí sedět na židli, kde se rozhoduje.

Místostarosta Vlček mi odpověděl, že si čechrám předvolební peří a že nic nového nedozvěděl. Ale on má za sebou čtyři roky na radnici - a jediná odpověď je, že to je těžký. Takže opakuji: to nové a zásadní v mé představě o budoucnosti Jeřábkova náměstí, je to, že potřebujeme vedení města schopné učinit přijatelné rozhodnutí. Prosadit si ho a obhájit. Ať už tam bude dům, park, hotel nebo třeba jen kus zeleně. Pokusů, studií i povzdychů už bylo dost.   

Zpět

Kontakt


+420 777 225 539

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode