Tiskové prohlášení koalice ČSSD, VV a Suverenita k ustavujícímu zastupitelstvu v České Lípě

15.11.2010 20:49

 

 

Jednotliví členové koalice ČSSD, VV a Suverenity prohlašují, že na ustavujícím zasedání Zastupitelstva města Česká Lípa hlasovali výhradně pro kandidáty koalicí navržené. Tuto jednotu prezentovali už návrhem na hlasování aklamací na počátku jednání (návrh nebyl zastupiteli přijat). Nové vedení radnice bylo zvoleno 100% podporou KSČM. Jakékoli domněnky, že nové vedení získalo podporu i od některých členů z našich řad, odmítáme a osobně se dotýkají cti každého jednotlivce! Ačkoli hlasování byla tajná, dobrovolně jsme hlasovali veřejně a máme jistotu, že naše hlasy byly vždy odevzdány dle koaliční dohody.

Vedení města ve složení ODS, SLK, TOP09 a SZ žádnou změnu městu Česká Lípa nepřinese, přitom právě změnu podpořili voliči svými hlasy a deklarovaly ji také některé kandidující subjekty. Předvolební klasifikační pětka TOP09 radnici za její práci se nyní jeví jako směšná slovní hrátka…  

Chápeme rozladění našich voličů a máme stejně tak obavy z dalšího vývoje města (zadlužování, rozprodávání majetků, neprůhledné zakázky, nezájem o problémy občanů, nedůslednost, mizerná komunikace apod.) Nové vedení města podporované komunisty (poměry hlasů 11:14) nám nedává velké pole působnosti pro dosažení jakékoli změny směrem k otevřenosti, důslednosti a veřejné službě vysoké kvality. Přesto se o to budeme snažit.

Zpět

Kontakt


+420 777 225 539

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode