Je za minutu dvanáct

11.10.2012 19:49

Ať máte na hodinkách právě cokoli, je za minutu dvanáct. Zbývá poslední minuta na rozhodnutí, koho volit. Nenechte si prosím vnutit názor, že všichni kandidáti jsme špatní a z jednoho pytle, že nám jde jen o prebendy. Dejte hlas osobnostem, kterým vy sami věříte, že budou stát na vaší straně, hájit vaše zájmy. Že budou dostatečně silní k tomu, aby říkali nahlas své názory a bojovali za jejich prosazení. A že jde o lidi, kterým nejde o výhody plynoucí z veřejných funkcí, ale o oživení hodnot, které pomalu v této společnosti pozbývají obsahu, například o spravedlnost, sociální cítění, čest.

Politik je osoba angažovaná v ovlivňování veřejných pravidel a rozhodování. Já osobně jsem v zastupitelstvu města Česká Lípa k naplnění této definice přispěla například tím, že jsem veřejně kritizovala  a nepodpořila:

  • Prebendy pro ty, kdo podpořili vznik koalice vládnoucí v současné době na radnici v České Lípě a jiné výhody jen pro vyvolené.
  • Grantové schéma, které mezi sportovce rozděluje každoročně 8 milionů korun a na sociální práci věnuje pouhých 200 tisíc korun.
  • Rozpočet města, který rabuje peníze na investice a podceňuje sociální pomoc.
  • Zbytečnou likvidaci užitečných služeb pro seniory – viz výhody jen pro vyvolené
  • Zbytečné příspěvkové organizace, které jen vysávají rozpočet města.
  • Konkurzy, které jsou vedeny stranickými zájmy.
  • Komunikační politiku, která zneužívá peníze města k propagandě výhradně vlastních názorů.
  • Prodeje nemovitostí z majetku města.

Kandiduji do Zastupitelstva Libereckého kraje za ČSSD a svým jménem si dovoluji pozvat vás k volbám 12.-13. října 2012. Slyšela jsem při setkáních s vámi příliš často, že už ničemu ani nikomu nevěříte. Rozumím tomuto pocitu. Ignorování voleb ale není vyjádřením postoje, neboť zastupitelé budou zvoleni v každém případě a jejich rozhodování bude v dalším období váš život ovlivňovat. Proto prosím, přijďte k volbám. Děkuji všem, kdo mi vyjádří důvěru.

 

● Volit můžete v PÁ 14-22 hod., nebo v SO 8-14 hod.

●  Volíte celou kandidátní listinu (lístek).

● Můžete dát maximálně 4 preferenční hlasy, což učiníte tak, že zakroužkujete čísla vybraných kandidátů. Aby se kandidát posunul na čelo kandidátky, musí získat alespoň 5 % z hlasů kandidátky.

Zpět

Kontakt


+420 777 225 539

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode