Co udělá jeden č…ček na síti

07.09.2016 21:46

Bomba nám prej bouchla na síti! Pod titulkem Starostka Žatecká na jednání zastupitelstva se objevil střih jedné větičky z asi tříhodinové schůze. A alibistický komentář o drobné manipulaci. Ve větičce pak slůvko č…ček.

To celé dohromady má jeden cíl: budit dojem, že jsem vulgární a nejdu pro nějakého toho č…čka při řízení schůze daleko. Kdo z rychlohltačů bulvárku se na tuhle ohnutou návnadu chytnul, ten už pod článkem volá „Setněte ji, starostku! Jak ona to mluví??“ A manipulátor z koblihového hnízda se šťastně tetelil, jak zvučný a smradlavý pšouk se mu povedl – což skryl pod dojemný koment o „jemné manipulaci“.

Nakonec se ale musím smát já. Na té schůzi jsem totiž četla policejní protokol, ve kterém takto oslovuje strážník XY občana AB na ulici. Vystřihnout tu větu a zmanipulovat ji do zdání, že takto běžně mluvím, znamená záměrně lhát. Lhát jako když Babišovo médium tiskne. Protože právě ANO 2011 v něm má velkou roli. A nemám na mysli jen to, jak ten fake Zdenda Ježák radostně rozmazává po sociální síti. Připomněla mi hlavně to krátké období, kdy bylo ANO 2011 v koalici na českolipské radnici. Ta věta s č…čkem je totiž z policejního protokolu, který jsem zastupitelům četla, a tou krásnou větou oslovoval strážník českolipské městské policie českolipského občana na ulici – a to v době, kdy Městskou policii řídilo právě ANO 2011. Tahle „komunikace s občany“ měla dohru v tom, že koblihová velitelka Pavla Procházková byla odvolaná, ANO 2011 na protest opustilo koalici (prý vyniknou více v opozici) a už ani onen strážník pro město Česká Lípa díkybohu nepracuje.

Strážníci jsou dnes - po změně v řízení - profesionálové i v kontaktu s občany a ANO 2011 vyniká v opozici tím, že neváhá upravovat záznam a lhát. Díky, že jsem si zase mohla připomenout, jak vlastně vypadá to Babišovo „lepší Česko“.   

Poslechněte si celý ten zvukový záznam BEZ MANIPULACÍ sami: ZM 03_2015_citace z dopisu.mp3 (4846235)

VZKAZ: Vybírejte prosím své zastupitele podle toho, zda pracují pro vás - nebo jen pro sebe. 

S úctou ke slušnosti

Mgr. Romana Žatecká, kandidátka č. 7 do Zastupitelstva Libereckého kraje na kandidátce ČSSD

Zpět

Kontakt


+420 777 225 539

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode