ČSSD v České Lípě: Jdeme do komunálních voleb s týmem slušných a fér lidí

31.07.2018 21:09

Do komunálních voleb jde ČSSD v České Lípě jako tým lidí různých profesí a zájmů, abychom měli blíž k potřebám různých skupin obyvatel. Zakládáme si na férovosti a slušnosti, ale i dostatečné razanci a tvrdohlavosti, abychom dosáhli našich cílů. Každý z nás je zvyklý se starat o druhé a umíme řešit problémy svého okolí. Kandidátku vede znovu Romana Žatecká, od roku 2014 starostka České Lípy. 

O mandát zastupitele se pod hlavičkou ČSSD uchází 25 kandidátů – zaměstnanci, učitelé,lidé z oblasti služeb, sociálních služeb a pomoci druhým, bezpečnosti, zástupci spolků, ale i podnikatelé a manažeři, studenti i senioři. Jen polovina z nich jsou členové sociální demokracie, ostatní jsou sympatizanti a nezávislí. V komunálních volbách chceme obhájit post starostky a dál mít přímý vliv na rozvoj města, chceme dotáhnout námi nastartované změny v životě města, venkovní koupaliště, rekonstrukci divadla a Crystalu, připravit novou moderní knihovnu. A taky dokončit revitalizaci českolipských sídlišť.  

„Po osmi letech v komunální politice zřetelně vidím, jak rychle přibývá těch, kteří si hlídají svoje vlastní zájmy, ať už osobní, nebo podnikatelské. Taky přibývá osobních útoků, hází se kýble špíny a hodně lže - záměrně a bez ostychu. Politická kultura padá už skoro ke dnu, a to mě mrzí - tahle profese je náročná a zodpovědná, nekonečnými útoky a kritikou všeho počínaje programem jednání až k barvě autobusů se rozvoj města zbytečně brzdí. Proto nabízíme do sboru zastupitelů tým slušných a fér lidí, kteří se umějí dohodnout a vždycky budou dělat politiku spravedlivou ke všem obyvatelům města, nebojíme se hájit zájmy těch, kdo nemají ostré lokty nebo se ostýchají požádat o pomoc. Ostatně vždycky jsme prosazovali systémová řešení, vždycky jsme se starali o všechny, ne jen o uspokojení jednotlivců. Ať šlo o financování sociálních služeb pro občany města, kultury, sportu, řešení bezpečnosti ve městě nebo dopravy. Zásada, že veřejné peníze města Česká Lípa musí sloužit všem, je pro nás zásadou číslo jedna. Naší vizí zůstává rozvíjet Českou Lípu do města, kde se příjemně žije rodinám s dětmi, mladí tu najdou zajímavé příležitosti a senioři bezpečí. Do voleb jdeme s naším staronovým heslem Měníme Českou Lípu k lepšímu – děláme to už čtyři roky a budeme v tom pokračovat. Umíme se postarat o každého. Nabízíme lidem tým slušných lidí, který bude vždycky a za všech okolností na jejich straně,“ dodala R. Žatecká.

Sociální demokracie v České Lípě představí svůj volební program na začátku září, jednou z priorit bude i rozvoj sportu ve městě. „Postarali jsme se o to, aby město podporovalo spravedlivě hlavně sportující děti a mládež bez ohledu na to, jakému sportu se věnují. Mým osobním cílem nyní bude zásadním způsobem podporovat talenty a jejich trenéry, pomáhat sportovním klubům při jejich výchově směrem ke špičkové výkonnosti. Česká Lípa si zaslouží, aby ti, kteří mají sport rádi, mohli nejen sportovat, ale i chodit se bavit sportem - to znamená sledovat kvalitní soutěže s kvalitním sportovním zázemím. Pokud sportovci dobře reprezentují sebe a své kluby, pak dobře reprezentují i své město,“ říká Pavel Císař, třetí na kandidátce.     

ČSSD v České Lípě vyhrála komunální volby v roce 2010, kdy získala 7 mandátů, a v roce 2014, kdy získala 5 mandátů.  

Kandidátka ČSSD pro komunální volby v České Lípě v říjnu 2018: 

1. Mgr. Žatecká Romana, starostka města Česká Lípa

2. Ing. Máška Petr, auditor systému řízení, vedoucí pobočky ADRA

3. Mgr.  Císař Pavel, ředitel příspěvkové organizace Sport

4. Binder Tomáš, sportovní manažer, soudní tlumočník

5. Rychtaříková Jana, asistentka

6 Ing. Štrumfa Jaromír, důchodce - technik

7. Zajícová Jana, fakturantka

8. Lupoměský Miroslav, podnikatel v dopravě

9. Steiner Karel, důchodce - technik

10. Mgr. Fišarová Gabriela, učitelka ZŠ

11. Mgr. Hamplová Marie, sociální pracovnice

12. Mgr. Šlegrová Alexandra, učitelka, ekolog

13. Košta Josef, manažer provozu středisek

14. Samková Eleonora, důchodce

15. Jirásková Anděla, asistent prevence kriminality

16. Mgr. Selinger Pavel, klinický psycholog

17. Žalmanová   Simona, prodavačka

18. Matyáš Martin, vychovatel, obsluha sportovní haly

19. Steinerová   Eva, důchodce

20. Starková Daniela, studentka

21. Povolný Čestmír, důchodce

22. Ježo Pavel, pedagogický pracovník

23. Lorenc Patrik, student

24. Starek Martin, báňský úpravář

25. Hradecký Miroslav, student

 

 

Zpět

Kontakt


+420 777 225 539

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode