14 dnů do voleb: Jsme tým

01.10.2010 22:54

Dneska jsem našla ve schránce kandidátní listiny. ČSSD v České Lípě má číslo 6 a taky jednu jistotu: jsme tým, který se zná. Známe svoje názory, slabá i silná místa. Proč je to důležité? Nabízíme shodu v cílech, za kterými chceme v následujícím volebním období jít. Známe se už několik let, potkáváme se pravidelně při různých příležitostech, diskutujeme. Nedali jsme se dohromady jen proto, aby kandidátka byla plná. Nedali jsme se dohromady na poslední chvíli. Nesešli jsme se na základě výzvy v novinách nebo žádosti souseda typu "hele, nechceš to zkusit, potřebujeme ještě pár lidí".

Jsme jednotný tým, který spojují významné hodnoty. Sociálnědemokratické hodnoty. Takže v úvahách o budoucnosti města nikdy nezapomínáme na jeho občany, a to i ty nejslabší. Chceme, aby šanci na důstojný život měli všichni, nejenom ti, kdo na něj mají peníze nebo lokty. 

Chcete-li jistotu, že na prvním místě ve veřejném životě budou zájmy občanů, nikoli zájmy jednotlivců nebo lobujících firem, dejte nám za dva týdny svůj hlas. Dejte hlas celé kandidátce ČSSD. 

Zpět

Kontakt


+420 777 225 539

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode